تاريخچه مختصر شركت مبدل خودروی پاک
شرکت مبدل خودروی پاک در سال 1394 تاسیس و کاخانه تولید کاتالیست خود را در سال 1396 به بهره‌برداری رساند. این شرکت فعالیت خود را با تولید اولیه مونولیت‌های TU3 و TU5 آغاز کرد. در سال 1398 به عنوان تولید کننده کاتالیستEF7 به مسیر رشد پا گذاشت. این شرکت با استفاده از به روزترین تجهیزات رباتیک جهانی در عرصه تولید مونولیت، سرآمد این حوزه بوده است. و به عنوان اصلی‌ترین زنجیره تأمین گروه صنعتی ایران خودرو در زمینه کاتالیست به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

شرکت مبدل خودروی پاک با برنامه ريزي بلند مدت خود در نظر دارد تا تأمین بازار یدک را نیز برعهده بگیرد. و گامی مؤثر در زمینه حفظ محیط زیست و هدیه آسمانی پاک به فرزندان این مرز و بوم بردارد. شرکت مبدل خودروی پاک یک شرکت سهامی خاص بوده و در سال 1397 با اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت خودرو IATF 16949:2016 و ISO 9001:2015 از شرکت IMQ ایتالیا، گامی در جهت جهانی شدن برداشت.

اعتماد قابل تقدير متوليان و مديران صنعت خودروي کشور به توانمندي و قابليت بالاي زنجيره تامين قطعات داخلي، ما را نسبت به آینده اين صنعت بيشتر متعهد و مسئول ساخت، به گونه اي که سبب شد مبدل خودروی پاک قابليت هاي فني، مهندسي و توليدي خود را در سطح بالا عرضه کند و آن را متناسب با اعتماد اين صنعت توسعه بخشد و با حفظ کيفيت در توليد و افزايش بهره وري در کار، علاوه بر تضمين اعتماد مشتريان، بیش از پیش به آرمان هاي استراتژيک خود نائل شود.