در روز دوشنبه مورخ چهارم دی 1402، دکتر علیرضا خجسته پور مدیر عامل هلدینگ گروه صنعتی قطعات اتومبیل ایران ( یاپکو ) با همراهی مهندس مهدی آه نکی نایب رئیس هئیت مدیره و مهندس حسین کاویانی عضو موظف هئیت مدیره گروه یاپکو با بازدید از شرکت مبدل خودروی پاک از نزدیک در جریان امور شرکت‌ قرار گرفتند.

بازدید مدیرعامل هلدینگ گروه صنعتی قطعات اتومبیل ایران(یاپکو)

بازدید-خجسته-پور - بازدید_خجسته_پور 23

در جریان این بازدید آقای دکتر خجسته پور در جلسه هم اندیشی با مدیر عامل و اعضاء هئیت مدیره و مدیران شرکت مبدل خودروی پاک با اشاره به لزوم اقدام جهادی در پیشبرد ماموریت‌ها در هلدینگ‌ و شرکت‌های تابعه گفت: مسیر آینده روشن و رو به پیشرفت خواهد بود و افزودند در حوزه تولید باید به ارتقاء کیفیت اهتمام ویژه ای داشته باشیم.

بازدید مدیرعامل هلدینگ گروه صنعتی قطعات اتومبیل ایران(یاپکو)

بازدید-خجسته-پور - بازدید_خجسته_پور 25

ایشان همچنین با اشاره به اهمیت تولید در کشور تشریح کرد: در تولید قطعات خودرو در مجموعه گروه صنعتی ایران خودرو تعیین‌ کننده هستیم اما کافی نیست و باید جایگاه خود را ارتقا دهیم.وی افزود: نوآوری در تولید، ارتقاء سطح کیفی محصولات، ورود به بازارهای جدید و افزایش سهم بازار  در صدر اولویت‌ها و برنامه‌ریزی‌های ناظر به تحول در شرکت‌های تابعه یاپکو در سال‌های پیش رو خواهد بود.

بازدید مدیرعامل هلدینگ گروه صنعتی قطعات اتومبیل ایران(یاپکو)

بازدید-خجسته-پور - بازدید_خجسته_پور 24

ایشان به شناخت فرصت‌های صادراتی تاکید داشته و اشاره نمودند که شرکتهای گروه یاپکو صادرات و تولید محصولات صادراتی را در برنامه های خود قرار دهند.

Comments are disabled.